Walsin Technologies WR04X393 JTL
Res Thick Film 0402 39K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet10ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-30.49%
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 39000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 39K 5% Resistor
39000¦¸ ¡À5% 1/16W 0402