Walsin Technologies WR04X2493FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 249000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet8ページ11年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 249K OHM 1% 0402
0402 249K 1% Resistor