Walsin Technologies WR04X1R0 JTL
Res Thick Film 0402 1 Ohm 5% 0.063W(1/16W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet8ページ11年前
Datasheet9ページ14年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
WR04 Series 0402 1 O ±5% 0.0625 W -200 +400 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0402
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS