Walsin Technologies WR04X165 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 1.6MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet9ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1.6e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 1.6M OHM 5% 1/16W 0402
0402 1M6 5% Resistor