Walsin Technologies WR04X161 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 160Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 160ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
SMD Resistor 0402 160Ω ±5% 1/16W ±100ppm/℃
160 Ohms ¡À5% 1/16W ¡À100ppm/¡ãC 0402