Walsin Technologies WR04X1301FTLV
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1300ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Chip 1 ExchangeWR04X1301FTLV連絡先
1h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ14年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明