Walsin Technologies WR02X912 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 9.1kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet7ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 9100ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 9.1K OHM 5% 1/20W 0201
0201 9K1 5% Resistor