Walsin Technologies WR02X365 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 3.6MΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet7ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3.6e+06ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 3.6M OHM 5% 1/20W 0201
0201 3M6 5% Resistor