Walsin Technologies WR02X242 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 2.4kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet7ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 2400ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 2.4KΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃
RES 2.4K OHM 5% 1/20W 0201
0201 2K4 5% Resistor