Walsin Technologies WR01X6R8 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 6.8ohm, 15V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 01005
IHS
Datasheet8ページ6年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 6.8 OHM 5% 01005
01005 6R8 5% Resistor