Walsin Technologies WR01X510 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 51ohm, 15V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
01005 51R 5% Resistor
RES 51 OHM 5% 01005