Walsin Technologies WR01X394 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 390000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
説明
RES 390K OHM 5% 01005
01005 390K 5% Resistor