Walsin Technologies WR01X393 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 39000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
説明
RES 39K OHM 5% 01005
01005 39K 5% Resistor