Walsin Technologies WR01X330 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 33ohm, 15V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
IHS
Datasheet8ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Thick Film Resistors - SMD 01005 33R5% Lead Free
01005 33R 5% Resistor
RES 33 OHM 5% 01005