Walsin Technologies WR01X301 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 300ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
説明
RES 300 OHM 5% 01005
01005 300R 5% Resistor