Walsin Technologies WR01X272 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 2700ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
IHS
Datasheet8ページ6年前
説明
RES 2.7K OHM 5% 01005
01005 2K7 5% Resistor