Walsin Technologies WR01X164 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 160000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 160K OHM 5% 01005
01005 160K 5% Resistor