Walsin Technologies WR01X100 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 10ohm, 15V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
IHS
Datasheet8ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
01005 10R 5% Resistor
RES 10 OHM 5% 01005