Walsin Technologies WQCW2520Z0G2R2PB
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet7ページ7年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 2.2UH 280MA 2.8 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 2200nH,G,28Q,0.28A