Walsin Technologies WQAC291AZ0GT05PB
General Purpose Inductor, 0.0185uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1412
IHS
Datasheet6ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
150MHz 2.5GHz 4A 132@150MHz 18.5nH 3.9m¦¸ ¡À2% , 3.68mm*2.92mm*3.18mm
FIXED IND 18.5NH 4A 3.9 MOHM SMD
Coil Air SMD 291A,18.5nH,G,132Q