Walsin Technologies WQAC291AZ0GT04PB
General Purpose Inductor, 0.0125uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1412
IHS
Datasheet6ページ8年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 12.5NH 4A 3.4 MOHM SMD
Coil Air SMD 291A,12.5nH,G,137Q