Walsin Technologies WLSS214PZ0N1R5PB
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
IHS
Datasheet6ページ8年前
説明
FIXED IND 1.5UH 2A 63 MOHM SMD
Assembly Power Ind 214P 1.5uH ±30%