Walsin Technologies WLQC2222H0GR16LB
General Purpose Inductor, 0.16uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2922
IHS
Datasheet7ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
説明
FIXED IND 160NH 5.7A 8.25 MOHM
SMD Square Coil 2222 160nH ±2%
COIL AIR CORE 0.16NH 2% SMD