Walsin Technologies WLQC1111H0G39NLB
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1111
説明
FIXED IND 39NH 4.8A 10 MOHM SMD
SMD Square Coil 1111 39nH ±2%