Walsin Technologies WLQC0908Z0G12NPB
General Purpose Inductor, 0.0121uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0807
説明
FIXED IND 12NH 4.4A 7 MOHM SMD
SMD Square Coil 0908 12nH ±2%