Walsin Technologies WLQC0806Z0J16NPB
General Purpose Inductor, 0.0157uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0907
IHS
Datasheet9ページ8年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 16NH 2.9A 9 MOHM SMD
SMD Square Coil 0806 16nH ±5%