Walsin Technologies WLPM444220M6R8LC
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
IHS
Datasheet6ページ6年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 6.8UH 1.5A 175 MOHM
Power Ind 444220 6.8uH ±20%