Walsin Technologies WLPM131350M1R8LC
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet5ページ7年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 1.8UH 19A 4.9 MOHM SMD