Walsin Technologies WLPH252010M1R0PP
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8ページ7年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD