Walsin Technologies WLFW2520Z0JR10PB
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet6ページ8年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 100NH 700MA 196 MOHM
Ferrite CWire 2520(1008) 0.10uH ±5%