Walsin Technologies WLFW2012Z0K4R7PB
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet6ページ7年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 4.7UH 280MA 1.87 OHM
Fert Chip Wire Ind2012(0805) 4.7uH ±10%