Walsin Technologies WLFI2012Z0M47NTB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet7ページ7年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ferrite Chip 2012(0805) 47nH ±20%
FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM