Walsin Technologies WLCW2520Z0JR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
説明
FIXED IND 390NH 470MA 1.12 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 390nH ±5%