Walsin Technologies WLCW2520Z0G1R2PB
General Purpose Inductor, 1.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
説明
FIXED IND 1.2UH 310MA 2 OHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 1.2uH ±2%