Walsin Technologies WLCW1608Z0J56NPB
General Purpose Inductor, 0.056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 1608(0603) 56nH ±5%
FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM