Walsin Technologies WLCW1608Z0J47NPB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 1608(0603) 47nH ±5%
FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM