Walsin Technologies WLCW1608HQJR22PB
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 0603 220nH,J,47Q,0.28A
FIXED IND 220NH 1.7A 2 OHM SMD