Walsin Technologies WLCW1608HQJR18PB
General Purpose Inductor, 0.18uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 0603 180nH,J,48Q,0.31A
FIXED IND 180NH 1.7A 1.5 OHM SMD