Walsin Technologies WLCW1608HQJ8N2PB
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 0603 8.2nH,J,46Q,1.4A
FIXED IND 8.2NH 1.7A 54 MOHM SMD