Walsin Technologies WLCW1608HQJ7N2PB
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 0603 7.2nH,J,48Q,1.4A
FIXED IND 7.2NH 1.7A 52 MOHM SMD