Walsin Technologies WLCW1608HQG72NPB
General Purpose Inductor, 0.072uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 0603 72nH,G,46Q,0.55A
FIXED IND 72NH 550MA 420 MOHM