Walsin Technologies WLCW1608HQG23NPB
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
説明
Chip Wire Ind 0603 23nH,G,40Q,0.85A
FIXED IND 23NH 850MA 150 MOHM