Walsin Technologies WLCW1005Z0J22NTB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
説明
Chip Wire Ind 1005(0402) 22nH ±5%
FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM