Walsin Technologies WLCW1005Z0G33NTB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
説明
Chip Wire Ind 1005(0402) 33nH ±2%
FIXED IND 33NH 400MA 440 MOHM