Walsin Technologies WLCW1005Z0G18NTB
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet7ページ8年前
説明
Chip Wire Ind 1005(0402) 18nH ±2%
FIXED IND 18NH 420MA 230 MOHM