Walsin Technologies WLCW1005CFW2N5TB
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 20%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9ページ8年前
説明
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.5nH ±0.5nH
FIXED IND 2.5NH 850MA 50 MOHM