Walsin Technologies WLCM1005Z0G15NTB
General Purpose Inductor, 0.015uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
説明
FIXED IND 15NH 400MA 550 MOHM
MLCI 1005(0402) 15nH ±2%