Walsin Technologies WLCM1005Z0C2N2TB
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet11ページ6年前
Datasheet11ページ7年前
説明
FIXED IND 2.2NH 900MA 130 MOHM
MLCI 1005(0402) 2.2nH ±0.2nH