Walsin Technologies WLCM0603Z0S2N3TB
General Purpose Inductor, 0.0023uH, 13.0435%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
IHS
Datasheet11ページ6年前
説明
FIXED IND 2.3NH 450MA 220 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.3nH ±0.3nH