Walsin Technologies WLCM0603TGC2N7TB
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 7.4074%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
IHS
Datasheet19ページ3年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 2.7NH 450MA 250 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.7nH±0.2nH